חלופות ויאגרה

 

הגרסה הממותגת של התרופה הגנרית Tadalafil מכילה את המרכיב סיאליס. הצמח יעיל להעלאת זקפה ונמצא בטוח ויעיל בטיפול בהפרעות זיקפה. עם זאת, ההשפעות של סיאליס אינן ידועות כמו אלו של עמיתו הצמחי. הגרסה המוגנת בפטנט מכילה ריכוז גבוה של Citrulline, שהיא סוג של חומצת אמינו המומרת בתוך הגוף לארג’ינין, המגבירה את זרימת הדם ומרפה את כלי הדם. הוויאגרה הטבעית היחידה שקיימת כיום בשוק היא מיץ אבטיח.

חומצת לימון היא חומר טבעי שבטוח לקחת. מינון יומי של ציטרולין נמצא כמשפר את קשיות הזקפה ואת גודל הזקפה אצל גברים עם ED קל. תרכובת זו גם מגרה את הייצור של תחמוצת החנקן, נוירוטרנסמיטר המשפר את זרימת הדם. ויאגרה טבעית נוספת היא גינקו בילובה, צמח סיני בעל מגוון יתרונות בריאותיים.

ישנם מספר מוצרי ויאגרה טבעיים הזמינים בשוק. הראשון הוא עשב עיזים קרני,נטורל ויאגרה המופק משורש הצמח. מוצר צמחי זה מכיל פוטוכימיקלים ייחודיים המסייעים בשיקום רמות ההורמונים בגוף ומגבירים את רמות האנרגיה בשני המינים. תמצית זו מגדילה את נפח שק הזרע ואת ספירת הזרע ואת התנועתיות. זהו אחד האפרודיזיאקים  היעילים ביותר.

מיץ רימונים הוא פרי נהדר לקחת במקום ויאגרה. זה פועל כמו ויאגרה ללא תופעות הלוואי המזיקות. נוגדי החמצון במיץ רימונים עוזרים להגביר את זרימת הדם באזור איברי המין. אלטרנטיבה טבעית טובה של ויאגרה היא אבטיח, שיש לו ציטרול, שמדביק את כלי הדם ומשחרר תחמוצת החנקן. חומר זה עוזר להגביר את החשק המיני, משפר את הרגשות ומעניק זקפה ארוכה וחזקה יותר. לבסוף, ירקות עלים ירוקים הם מקור מצוין לויטמינים ומינרלים.

מזונות עשירים ב-citrulling הראו הבטחה כחלופה לויאגרה טבעית. תרופה סינית זו גם נחשבת כבעלת פחות תופעות לוואי מאשר לויאגרה. בנוסף, דווח כי זה יכול לעזור עם הפרעות זיקפה ואולי אפילו טוב יותר מאשר ויאגרה. למרות שתרופה צמחית זו אינה זמינה בשוק, היא הוכחה כתחליף מזון יעיל ובטוח. הפרי מכיל את כל המרכיבים הדרושים לטיפול בבעיות זיקפה.

בהשוואה לתרופות מרשם, תוספי צמחים בטוחים ויעילים יותר. שימוש בתוסף צמחי מרפא הוא לא רק בטוח, אלא הוא גם חסכוני ולרוב זמין בבתי המרקחת המקומיים. אתה יכול לרכוש אותו בבית המרקחת המקומי שלך. הצורה הטבעית של ויאגרה היא הרבה יותר זולה וקלה להשגה מאשר סינתטיות. סביר אפילו יותר שיהיו לו פחות תופעות לוואי. ואם אתם מחפשים אלטרנטיבה זולה יותר, תמיד תוכלו לקחת את אותם עשבי תיבול.